بادام درختی پوست کاغذی

بادام درختی پوست کاغذی

 

بادام پوست کاغذی

 

بادام درختی پوست کاغذی (منقا) درجه یک ایرانی را می توانید به صورت خام یا شور از فروشگاه اینترنتی زرشک پلو تهیه و خریداری نمایید. این نوع بادام به دلیل داشتن پوست بسیار نازک و شکننده به بادام کاغذی معروف است و پوست آن با فشار انگشت به آسانی می شکند.چنانچه می خواهید هنگام مصرف بادام کاغذی به راحتی پوست آن را بشکنید بهتر است قسمت باریک بادام را با انگشتان فشار دهید. بادام پوست کاغذی به نام های بادام سفید، محب، پوست نازک، منقا و کاغذی معروف است و بادام منقای اصفهان ظاهر جذاب تری نسبت به سایر بادام های کاغذی دارد. از بادام درختی پوست کاغذی (منقا) درجه یک می توانید به تنهایی یا در کنار سایر مغزها و خشکبار دیگر و یا حتی در تهیه انواع شیرینی و غذا استفاده نمایید.

از این بادام به شکل با پوست به دلیل ارزان تر بودن قیمت نسبت به مغز بادام و ظاهر زیبایی که دارد در آجیل شب عید و شب یلدا نیز استفاده می کنند و در این ایام فروش قابل توجهی دارد. پوست این بادام، قهوه ای رنگ، بسیار ظریف و نازک است و مغز آن بسیار شیرین و خوشمزه بوده و یکی از بادام های پر طرفدار است. بادام پوست کاغذی سرشار از ویتامین E و کلسیم است و مصرف آن به همراه شیر برای رفع تشنگی بسیار مفید است. بادام درختی پوست کاغذی، یکی از بادام های لوکس است که می توانید این محصول را با قیمت مناسب و به صورت آنلاین تهیه نمایید.

بادام پوست کاغذی خندان خام .چکش و گوشکوب نیاز نیست، چون این بادام مثل پسته خندان است. فقط کافی است شکاف کنار بادام را با دست باز کنید تا مغز بادام غنی از ترکیبات مفید و مغذّی را به دست آورید. البته اگر به مصرف بادام ایرانی وسواس دارید، به یاد داشته باشید که این نوع بادام وارداتی است. بادام پوست کاغذی خام . این نوع خاص بادام که سوغات اصفهان است، به نام بادام محب معروف شده است. شاید در نگاه اول اندازه نه چندان بزرگ این بادام را نپسندید، اما شک نکنید که طعم این بادام را خواهید پسندید. تردی و شیرینی این نوع بادام را در هیچ کجای دیگر نخواهید یافت. اگر بعد از شکستن یک بادام، دو تا مغز بادام دیدید تعجب نکنید؛ بادام های دوقلو بسیار خوشمزه تر هستند. فراموش نکنید که برای شکستن این نوع بادام، به ابزاری نیاز ندارید؛ فقط کافیست نوک بادام را بین دو انگشت فشار دهید. این خود یک لذت است! بادام پوست کاغذی شور .قبل از هر چیز به یاد داشته باشید که نمک فقط روی پوست این بادام وجود دارد و شما قرار نیست پوست آن را بخورید. این نوع خاص بادام که سوغات اصفهان است، به نام بادام محب معروف شده است. شاید در نگاه اول اندازه نه چندان بزرگ این بادام را نپسندید، اما شک نکنید که طعم این بادام را خواهید پسندید. تردی و شیرینی این نوع بادام را در هیچ کجای دیگر نخواهید یافت. اگر بعد از شکستن یک بادام، دو تا مغز بادام دیدید تعجب نکنید؛ بادام های دوقلو بسیار خوشمزه تر هستند. فراموش نکنید که برای شکستن این نوع بادام، به ابزاری نیاز ندارید؛ فقط کافیست نوک بادام را بین دو انگشت فشار دهید. این خود یک لذت است!

نظرات

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

مشترک خبرنامه ما شوید

به روز ترین پیشنهادات و تخفیهای ما به را از طریق ایمیل دریافت کنید